World Marketing Summit – milion wejściówek dla studentów i studentek

Ministerstwo Edukacji i Nauki objęło patronatem konferencję World Marketing Summit (WMS). Dzięki współpracy MEiN z Kotler Impact udało się sfinansować milion wejściówek dla studentów zainteresowanych marketingu.

WMS to międzynarodowa konferencja, podczas której liderzy biznesu, przedsiębiorcy, eksperci i innowatorzy z całego świata mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi marketingu. Konferencja skupia się na najnowszych trendach i technologiach w marketingu oraz wykorzystaniu ich w celu zwiększenia skuteczności działań marketingowych. Inicjatorem spotkania jest Philip Kotler, amerykański ekonomista, jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie marketingu.

We wtorek odbyła się konferencja prasowa pełnomocniczki ministra edukacji i nauki ds. transformacji cyfrowej Justyny Orłowskiej oraz przedstawicieli Kotler Impact – społeczności marketingowej, której celem jest zrównoważony rozwój gospodarczy. W konferencji wzięli udział także m.in. Mariusz Soltanifar, CEO Kotler Impact na Beneluks i Polskę, Fahim Kibria, CMO Kotler Impact oraz dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń, prof. UEW, Chair of the Kotler Impact Advisory Board.
world marketing summit mein barbara mroz gorgon

Tematem konferencji było sfinansowanie miliona wejściówek na World Marketing Summit dla polskich studentów biznesu, zarzadzania i marketingu w ramach programu Sustainable Leadership Program. Udział polskich studentów w tej inicjatywie pozwoli im uzupełnić wiedzę i podnieść kwalifikacje z zakresu biznesu, zarządzania i marketingu, a także rozwinąć zdolności przywódcze i jeszcze lepiej poznać nowoczesne praktyki marketingowe.

– Ustalamy jeszcze szczegóły techniczne, w jaki sposób najlepiej rozdystrybuować dostęp do tych materiałów szkoleniowych. Przed wakacjami udostępnimy wygenerowane kody, które umożliwią dostęp do platformy ze 175 prezentacjami. Dajemy również dostęp do zeszłorocznych prezentacji – zapewnił Mariusz Soltanifar.

Konferencja WMS odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2023 r. w formie zdalnej. Więcej szczegółów można znaleźć w dedykowanym serwisie wydarzenia.

autor: PAP, źródło zdjęcia: MEiN, red. s