Akademia Fintech w inQUBE

akademia-fintech-2.0-baner

Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE zaprasza studentki, studentów i wszystkich zainteresowanych branżą technologii finansowych na Akademię Fintech!

Interesujesz się branżą fintech? Myślisz o założeniu własnej firmy jeszcze w trakcie studiów? Finanse wzbudzają Twoją nieposkromioną ciekawość również poza zajęciami? A może chciałbyś podnieść swoje kompetencje w programowaniu? Zgłoś się do programu Akademia Fintech!

Akademia Fintech to dwudniowe wydarzenie, w trakcie którego pod okiem mentorów nauczysz się, jak od podstaw zbudować startup działający w branży finansowej.

W trakcie Akademii Fintech:
  • zdobędziesz wiedzę niezbędną w budowaniu biznesu,
  • poznasz ciekawych ludzi, szlifując umiejętności w pracy zespołowej,
  • masz szansę zdobycia wartościowej nagrody!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Studenci i studentki biorący udział w Akademii Fintech uzyskają także zwolnienie z zajęć. Chętnych zapraszamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy do 23 marca 2023 r. Więcej informacji nt. Akademii Fintech można znaleźć w serwisie inQUBE – Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości: LINK.

red. s