Rekrutacja do programu Master of Research in Economics

Informujemy o rozpoczęciu naboru do programu Master of Research in Economics. Program jest realizowany przez Europejski Instytut Uniwersytecki we Florencji (EUI).

W trakcie rocznego pobytu we Florencji uczestnicy i uczestniczki programu skupią się na nabywaniu i doskonaleniu umiejętności pod okiem badaczy EUI oraz naukowców i ekspertów wizytujących. Udział w programie stwarza okazję do poszerzania swoich kompetencji w stymulującym, innowacyjnym środowisku badawczym.

Uczestnicy i uczestniczki otrzymają niepowtarzalną możliwość rozwoju przede wszystkim w zakresie mikro- i makroekonomii oraz ekonometrii poprzez cotygodniowe seminaria i spotkania prowadzone przez ekspertów o światowej sławie.

Program Master of Research in Economics EUI jest skierowany do absolwentów studiów II stopnia z tytułem magistra (lub ekwiwalentnym). Szczegółowe informacje można znaleźć w serwisie European University Institute pod tym adresem.

red. s