Santander Controlling Day – zapraszamy na wykład otwarty!

Santander Bank Polska i zespół praktyków controllingu wraz z Santander Universidades zapraszają na Controlling Day – dzień wykładów otwartych dla studentów UEW.

W trakcie wydarzenia:
  • poznasz praktyczne aspekty pracy działu controllingu;
  • dowiesz się, jaką rolę pełni controlling w organizacji oraz jakie dostarcza usługi;
  • usłyszysz, w którym kierunku rozwija się rola controllera oraz jakie kluczowe kompetencje powinien posiadać controller;
  • poznasz kluczowe, praktyczne narzędzia w pracy controllera.
Agenda wydarzenia

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę lub dobrze przygotować się do praktycznych aspektów zawodów controllera/finansisty, weź udział w wykładzie otwartym 29 listopada 2023 r. Tego dnia zapraszamy do auli CKU UEW (ul. Kamienna 43/45, Wrocław) w godz. 9:45-12:45.

red. s