Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa dla pracowników UEW

Przypominamy o możliwości zapisu do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej (KZP) działającej przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, z której może skorzystać każdy pracownik UEW.

Celem działania KZP jest m.in. udzielanie jej członkom pomocy materialnej w formie nieoprocentowanych pożyczek. Członkiem KZP może być każda osoba wykonująca pracę zarobkową na naszej Uczelni po złożeniu deklaracji przystąpienia i wpłacie wpisowego w jednorazowej kwocie 50 zł.

Członek KZP ma prawo m.in. gromadzić wkłady członkowskie, zaciągać nieoprocentowane pożyczki, brać udział w obradach walnego zebrania członków oraz wybierać i być wybierany do zarządu lub komisji rewizyjnej.

Szczegółowe informacje są dostępne w Intranecie UEW oraz w Manualu Pracownika. Warto również odwiedzić podstronę KZP w serwisie UEW.

red. s