Studentko, studencie! Wygraj staż w Parlamencie Europejskim!

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zachęca do udziału w konkursie „Wygraj staż w Parlamencie Europejskim”. Nagrodą jest staż w biurze posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Dudy.

Konkurs jest adresowany do studentów szkół wyższych dowolnego kierunku studiujących na uczelniach w województwach dolnośląskim lub opolskim. Głównym celem inicjatywy jest przybliżenie funkcjonowania unijnych instytucji oraz ich wpływu na życie obywateli UE. Laureaci konkursu zyskują możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w międzynarodowym środowisku w trakcie płatnego miesięcznego stażu w brukselskim biurze posła PE Jarosława Dudy.

W rekrutacji mogą uczestniczyć studenci, studentki, absolwenci i absolwentki studiów wyższych zainteresowani kwestiami polityk europejskich, w tym m.in. polityki zatrudnienia, polityki społecznej, włączeniem społecznym, wyrównywaniem szans o, polityką regionalną oraz dziennikarstwem.

Zgłoszenia są przyjmowane do 17 marca 2023 r. Szczegółowe informacje wraz z formularzem rekrutacyjnym są dostępne pod tym adresem. Życzymy pomyślnej rekrutacji!

red. s