Erasmus+ BIP: zaproszenie na warsztaty przedsiębiorczości w Finlandii

Zapraszamy studentki i studentów do udziału w XIX międzynarodowych warsztatach COEUR Idea Generation Workshop, „Tourism of Happiness”. Program jest realizowany w ramach Erasmus+ Blended Intensive Programme.

For English version please click here

Celem warsztatów, w których wezmą udział studenci z Finlandii, Niemiec, Polski, Szkocji i goście ze świata, a także trenerzy i przedsiębiorcy, jest wypracowanie koncepcji biznesowych związanych ze zrównoważoną turystyką. Warsztaty odbędą się w Porvoo (Finlandia) w dniach 9-15 września 2023 r.

Uczestnicy warsztatów wzmocnią kompetencje twórcze, przedsiębiorcze oraz związane z pracą w interkulturowym zespole, otrzymując certyfikat oraz 5 punktów ECTS.

Warunki udziału w warsztatach obejmują:

• aktywny status studenta studiów licencjackich UEW w okresie warsztatów (wrzesień 2023);
  • złożenie do 28 kwietnia wypełnionego podania wraz z potwierdzonym przez dziekanat zaświadczeniem o średniej ocen (nie niższej niż 4,0);
  • wniesienie do 31 maja opłaty 350 EUR na pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia w trakcie trwania warsztatów
  • opłacenie (we własnym zakresie) transportu na miejsce warsztatów;
  • studenci zakwalifikowani do udziału (maksymalnie 7 osób) podpiszą do końca czerwca umowę Learning Agreement i otrzymają z Uczelni grant w wysokości 490 EUR na dofinansowanie kosztów uczestnictwa i transportu.
Podania należy składać osobiście do 28 kwietnia u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+: Iwony Przyłęckiej (bud. A1, pok. 16). Więcej informacji o warsztatach można uzyskać poprzez kontakt z partnerem projektu COEUR, drem Tomaszem Dyczkowskim. Formularz zgłoszeniowy wraz z prospektem informacyjnym poniżej:

COEUR 2023 Erasmus+ BIP application form

COEUR 2023 Prospectus