Think Tank UEW: podsumowanie działalności w 2022 roku

Publikacja dwóch przeglądów „Impakt Dolny Śląsk", cztery kompleksowe raporty zaprezentowane na prestiżowym, międzynarodowym wydarzeniu oraz kilkanaście wykładów, szkoleń i warsztatów dla studentek i studentów z trzech wrocławskich uczelni to tylko część działań Think Tanku UEW w minionym, bardzo aktywnym roku.

Poza stałymi zadaniami, takimi jak m.in. prace nad czasopismem Impakt Dolny Śląsk, prowadzenie szkoleń czy opracowywanie kompleksowych raportów w 2022 r. Think Tank Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wziął aktywny udział ważnych wydarzeniach o charakterze międzynarodowym, a także organizował i obejmował patronatem konferencje o zasięgu krajowym.

Oto najważniejsze wydarzenia podsumowujące działalność Think Tanku UEW w 2022 r.

Redakcja: kk.