Rekrutacja na studia w Japonii w sezonie 2023/2024

Centrum Współpracy Międzynarodowej rekrutuje na studia w Japonii na semestry Fall 2023 oraz Spring 2024.

Dzięki podpisaniu umów wymiany z japońskimi uczelniami partnerskimi studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mogą skorzystać z możliwości wyjazdu na 1 semestr (wrzesień 2023-styczeń/luty 2024 bądź marzec/kwiecień 2024-lipiec/sierpień 2024) studiów w jednej z następujących uczelni:
  • Kanagawa University,
  • Takasaki City University of Economics,
  • Toyo University.
Rekrutacja jest dostępna dla studentów i studentek UEW studiów I stopnia (co najmniej 2 rok studiów). Kryteria naboru obejmują średnią ocen ze wszystkich ukończonych semestrów w danym cyklu studiów na poziomie co najmniej 4,00 oraz znajomość jęz. angielskiego na poziomie co najmniej B1.

Nabór na pierwszy z dostępnych terminów trwa do 20 lutego 2023 r. Szczegółowe informacje nt. kryteriów i zasad wyjazdu są dostępne w serwisie Centrum Współpracy Międzynarodowej UEW pod tym adresem. Życzymy pomyślnej rekrutacji!

red. s