DTthon vol. 5.0 – po raz pierwszy w Jeleniej Górze!

Chcesz zaprojektować ciekawe rozwiązania biznesowe i nawiązać wartościowe relacje? Weź udział w maratonie projektowania rozwiązań DTthon!

25 kwietnia rozpocznie się kolejna, piąta edycja DTthonu – tym razem po raz pierwszy w Jeleniej Górze! Studenci i studentki UEW otrzymają możliwość wypracowania innowacyjnych rozwiązań dla firm, wykorzystując przy tym kreatywne narzędzia metodyki Design Thinking.

W trakcie DTthonu możesz liczyć na intensywną pracę warsztatową, w trakcie której zmierzysz się z konkretnymi problemami biznesowymi. Studenckie zespoły stawiają czoła wyzwaniom przygotowanym przez praktyków biznesu, rozwiązując je przy wsparciu doświadczonych facylitatorów i koordynatorów. W wydarzeniu biorą udział także przedstawiciele firm: pomysłodawcy i właściciele każdego z wyzwań.

DTthon vol. 5.0 odbędzie się w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w Filii w Jeleniej Górze. Rekrutacja trwa do 16 kwietnia. Zapisy na wydarzenie są dostępne w formularzu pod tym adresem.

Więcej informacji można znaleźć w serwisie Biura Karier UEW oraz na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.

Zobacz film z poprzedniej edycji DTthonu:

red. s