Spotkanie dla studentów III roku ws. rekrutacji na studia magisterskie

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki UEW na otwarte spotkanie online dla kandydatów na studia magisterskie.

W trakcie spotkania dowiesz się, dlaczego po obronie pracy licencjackiej warto kontynuować naukę na studiach II stopnia. Poznasz ofertę studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu wraz z dodatkowymi inicjatywami. Uzyskasz rzetelne i sprawdzone informacje: opowiemy m.in. o procedurach rekrutacyjnych, egzaminach i terminarzu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania!

Termin: 5 czerwca 2023 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: platforma MS Teams (identyfikator spotkania: 348 449 028 19, kod dostępu: 3TLYQX)
Prowadzący:
red. s