Akademia Młodego Ekonomisty i Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy: zapisy

ekonomiczny uniwersytet dziecięcy + akademia młodego ekonomisty

Ruszyły zapisy na semestry zimowe Akademii Młodego Ekonomisty i Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Do udziału zapraszamy dzieci uczące się w szkołach podstawowych oraz młodzież uczęszczającą do szkół średnich.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy i Akademia Młodego Ekonomisty to ogólnopolskie projekty edukacji ekonomicznej dzieci prowadzone przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i innymi uczelniami.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Ideą Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego jest popularyzacja wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej oraz rozwijanie postaw i zachowań przedsiębiorczych wśród dzieci już od najmłodszych lat. Oferta edukacyjna EUD skierowana jest do uczniów klas 4., 5. i 6. szkół podstawowych.

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem zajęć i linkiem do zapisów: www.ue.wroc.pl/eud

Akademia Młodego Ekonomisty

Akademia Młodego Ekonomisty ma na celu promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży i zachęcanie jej do bliższego zainteresowania zagadnieniami ekonomicznymi oraz rozwijaniem umiejętności pracy w zespole. Do udziału w AME zapraszamy uczniów klas 7. i 8. szkół podstawowych oraz klas 1. i 2. szkół ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem zajęć i linkiem do zapisów: www.ue.wroc.pl/ame

red. s