Inauguracja 6. edycji programu BIPS - fotorelacja

10 stycznia 2023 r. odbyła się kolejna inauguracja Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów — rocznego kursu, podczas którego studentki i studenci zdobywają wiedzę pod okiem tutorek i tutorów akademickich oraz doświadczonych mentorek- i mentorów-praktyków.

Nowe studentki i studentów powitał JM Rektor, prof. dr hab. Andrzej Kaleta oraz przedstawicielka i przedstawiciele władz Uczelni: prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska — Prorektor ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. inż. Edmund Cibis — Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia oraz Kwestor Jacek Sieniawski

Na wydarzeniu obecne były osoby odpowiedzialne za koordynację BIPS: dr hab. Anna Witek-Crabb, prof. UEW, dr Agnieszka Połomska-Jasienowska, dr Sylwia Wrona i dr Mikołaj Klimczak, a także tutorki, tutorzy oraz mentorki i mentorzy 6. edycji Programu

Po części oficjalnej uczestniczki i uczestniczy wydarzenia udali się na drobny poczęstunek i kawę, podczas którego nowe studentki i studenci BIPS mieli okazję, aby zapoznać się z kadrą oraz kolegami i koleżankami z roku.

BIPS to autorski projekt UEW skierowany do studentek i studentów wszystkich kierunków stacjonarnych 2. roku studiów licencjackich i 1. roku studiów magisterskich. Roczne studia mają na celu przyspieszenie rozwoju zawodowego i kompetencji miękkich, dzięki zindywidualizowanej ścieżce kształcenia i wsparciu dwóch doświadczonych osób: tutorki bądź tutora akademickiego i mentorki- lub mentora-praktyka.

Po więcej informacji na temat programu zapraszamy na stronę Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z 6. inauguracji BIPS.

Autorka: kk.