Juwenalia 2023 #WrocławRazem

juwenalia 2023 wroclawrazem
Dwa dni niesamowitych koncertów, mnóstwo zabawy, integracja i masa wspomnień. Podczas Juwenaliów 2023 #WrocławRazem nie będzie czasu na nudę!

Jak co roku studenci i studentki przejmują władzę nad miastem w trakcie największego studenckiego święta! Tegoroczne Juwenalia pod hasłem #WrocławRazem będzie obfitować w wyjątkowe atrakcje – wszystko to dzięki współpracy czterech wrocławskich uczelni:
  • Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,
  • Politechniki Wrocławskiej,
  • Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu,
  • Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Czekają na was dwa dwa koncertów, a dodatkowo będziecie mogli także wziąć udział w innych aktywnościach: w hali namiotowej czekać będzie parkiet z didżejami, oprócz tego w trakcie święta odbędą się również Spartakiada i projekt P.I.W.O.

Zapraszamy już 24 maja 2023 r. na Osiedle Studenckie „Wittigowo”. Dla każdego studenta wstęp wolny! Dodatkowo 22 maja odbędzie się wydarzenie towarzyszące: OdraNa Juwenalia.

Zachęcamy do śledzenia dedykowanego wydarzenia na Facebooku. Do zobaczenia na Juwenaliach 2023 #WrocławRazem!

red. s