Rekrutacja do Koła Naukowego Zarządzanie Projektami

Informujemy o rekrutacji do Koła Naukowego Zarządzanie Projektami. Do zapisów zachęcamy studentki i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!

Jeśli jesteś osobą kreatywną, ambitną i chciałbyś lub chciałabyś realizować interesujące projekty informatyczne (i nie tylko!) – Koło Naukowe Zarządzanie Projektami czeka właśnie na Ciebie. Korzyści z działalności w KN Zarządzanie Projektami to m.in.:

• szkolenia z języków programowania, SQL i inne,
  • kontakt z ekspertami,
  • szkolenia z kompetencji miękkich,
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • doświadczenie pracy w organizacji,
  • doskonalenie w zakresie pracy naukowej i badawczej…
  • …i wiele innych!
Przekonaj się sam/-a! Wyślij formularz rekrutacyjny, który znajdziesz pod tym adresem i zacznij praktycznie rozwijać swoje umiejętności. Rekrutacja otwarta trwa do 30 kwietnia.

red. s