Pierwsza debata ekspercka z cyklu Wroclaw Global Talks

Wroclaw Global Talks to nowa inicjatywa naszego Uniwersytetu, która wpisuje się w Strategię 2030 oraz Plan rozwoju umiędzynarodowienia UEW.

For English please scroll below

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej debaty eksperckiej w ramach cyklu Wroclaw Global Talks pod tytułem Trust in cooperation with business and start-ups. Gośćmi prof. Bogusławy Drelich-Skulskiej, Prorektor UEW ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej są:
  • Jamie Belinne – adiunkt w University of Houston, Bauer College of Business, Prodziekan ds. Kariery i Współpracy z Biznesem, specjalistka Programu Fulbright, University of Houston,
  • Maja Leszczyńska – adiunkt w Katedrze Systemów Informacyjnych UEW,
  • Jan Jakub Cendrowski – dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości InQUBE.

Spotkania w ramach projektu odbywają się w formie seminariów i/lub webinariów, podczas których eksperci UEW prowadzą dyskusje z zaproszonymi reprezentantami biznesu, nauki, polityki, dyplomacji czy też organizacji pozarządowych. Nasi eksperci mogą zapraszać konkretnych gości lub sugerować obszary, do których goście będą zapraszani.

Celami projektu są wzmocnienie pozycji i rozpoznawalności UEW na rynku międzynarodowym oraz stworzenie platformy do prezentowania dobrych praktyk i doświadczeń ekspertów UEW na forum krajowym i międzynarodowym.

Szukamy ekspertów w obszarach mających znaczący i aktualny wpływ na rynek międzynarodowy. Przykładowe tematy dyskusji to: megatrendy, otoczenie geopolityczne, zrównoważony rozwój, skutki pandemii COVID-19, migracje międzynarodowe, zdrowie psychiczne, kompetencje przyszłości, czy też rozwój sztucznej inteligencji. Katalog tematów jest otwarty.

Zapraszamy do śledzenia wszystkich odcinków, które można znaleźć na kanale Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w serwisie YouTube. Podejmujmy tematy ważne, trudne i pokazujące naszą przewagę!

English

We invite you to watch the first expert debate initiating the Wroclaw Global Talks series. Guests of Professor Bogusława Drelich-Skulska, Vice-Rector for Accreditation and International Cooperation are:
The title of the debate: Trust in cooperation with business and start-ups

„Wroclaw Global Talks” is a new initiative which aligns with the Strategy 2030 and the Internationalization Development Plan of the WUEB. The goals of the project are to strengthen the position and recognition of the WUEB on the international market and to create a platform for presenting good practices and experiences of the WUEB experts on national and international forums.

We invite you to follow all episodes on our YouTube channel!
red. s