WOŚP i UEW: uczniowie III LO z wizytą w CSPB

12 kwietnia 2023 r. uczniowie III LO we Wrocławiu odwiedzili Centrum Symulacji Procesów Biznesowych. Wizyta została wylicytowana w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tuż po świętach Wielkanocy w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych gościliśmy uczniów wrocławskiego III LO im. Adama Mickiewicza, którzy pod koniec stycznia wygrali licytację organizowaną w ramach finału WOŚP. Licealiści weszli do świata VR w interaktywnej pracowni, poznając rozwiązania technologiczne wykorzystywane do tworzenia symulacji biznesowych w środowisku Flexsim. Zajęcia prowadzili pomysłodawca i kierownik CSPB dr hab. Krzysztof Nowosielski, prof. UEW oraz Patryk Żuchowicz z firmy InterMarium, głównego dystrybutora Flexsim na Polskę.

To kolejna w tym roku wizyta w CSPB wylicytowana w ramach finału WOŚP. W marcu tego roku możliwość przetestowania funkcjonalności Centrum w trakcie gry symulacyjnej otrzymał pan Bartłomiej Postek, który okazał się zwycięzcą aukcji charytatywnej realizowanej w ramach akcji Akademicki Wrocław dla WOŚP.

Gratulujemy młodym zwycięzcom aukcji! Mamy nadzieję, że kolejny finał WOŚP również spotka się z tak żywym zainteresowaniem.

red. s