III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023: wolontariat studencki

W imieniu organizatorów Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 zapraszamy do udziału w wolontariacie.

W wolontariat na rzecz Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 (IE2023) zaangażowani będą: uczniowie i uczennice, studenci i studentki, osoby aktywne zawodowo oraz seniorzy i seniorki. W wydarzenie włączą się również wolontariusze i wolontariuszki międzynarodowi oraz grupy zorganizowane.

3. Igrzyska Europejskie 2023

Wydarzenie będące największą w Europie multidyscyplinarną imprezą sportową rozpocznie się 21 czerwca 2023 r. i potrwa do 2 lipca br. Rozgrywki sportowe odbędą się w jedenastu miastach Polski w czterech województwach. Uczestniczki i uczestnicy zmagań sportowych wystartują w 28 dyscyplinach sportów olimpijskich i nieolimpijskich, takich jak m.in. boks, szermierka, strzelectwo, wspinaczka sportowa, biegi górskie i karate.

Wolontariat – jak dołączyć?

Osoby zainteresowane wolontariatem w ramach III Igrzysk Europejskich muszą spełniać trzy kryteria:

Rekrutacja przebiega dwuetapowo:

1. Założenie konta na Portalu Wolontariusza i wypełnienie formularza dostępnego na stronie: ie2023.pl/rejestracja do 23 marca 2023 r.
  2. Rozmowy rekrutacyjne online z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

Redakcja: kk.