Międzynarodowe Zawody Matematyczne Náboj Junior

naboj_slider1

24 listopada 2023 r. odbędą się międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne Náboj Junior. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu po raz czwarty bierze udział w tym wydarzeniu.

Naboj Junior to zawody matematyczno-fizyczne dla czteroosobowych drużyn. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w budynku CKU spotkają się reprezentanci szkół podstawowych z Dolnego Śląska. Turniej wystartuje punktualnie o 10:00.

Zawody Náboj Junior wyróżnia dynamiczna formuła. Trzeba działać z prędkością pocisku! Drużyny mają tylko 120 minut na rozwiązanie jak największej liczby zadań wymagających inwencji i pomysłowości.

Rywalizacja przebiega w czasie rzeczywistym: uczestnicy mogą śledzić postępy konkurentów, a zadania wydawane są na bieżąco. Młodzi zmierzą się z zespołami nie tylko z Polski, ale też z Belgii, Chorwacji, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii i Słowacji.

Najlepsze drużyny w każdym mieście otrzymają dyplomy i nagrody.

Ze strony UEW koordynują to dr hab. Krzysztof Nowosielski, prof. UEW i dr Wioletta Turowska.

Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników!

Zdjęcia z poprzedniej edycji

WB