Rekordowe środki dla UEW w ramach Erasmus+

Erasmus+ 2,13 mln EUR dla UEW
Centrum Współpracy Międzynarodowej UEW z przyjemnością informuje o przyznaniu rekordowej kwoty dotacji w ramach  Erasmus+. W tym roku otrzymaliśmy ponad 2 mln EUR na mobilność naszych studentów i pracowników.

Kwota 2,13 mln EUR do wydatkowania na mobilność międzynarodową w ramach programu Erasmus+ to o ponad 40 proc. więcej niż w ubiegłym roku, kiedy dysponowaliśmy kwotą 1,5 mln EUR.

W kończącym się roku akademickim w ramach tej dotacji umożliwiliśmy wyjazdy zagraniczne na studia i praktyki 120 studentom.  Szczególnie cieszy nas imponujący wzrost, który odnotowaliśmy w liczbie wyjazdów naszych pracowników. Tylko w ubiegłym roku sfinansowaliśmy 147 takich wyjazdów! To dotychczasowy rekord.

Dziękujemy, że wykorzystaliście te środki dla swojego rozwoju i zachęcamy do dalszych wyjazdów w ramach programu Erasmus+. Przypominamy, że nabór jest prowadzony w sposób ciągły.

Więcej informacji można znaleźć w serwisie International Gate dostępnym w Intranecie UEW pod zakładką programu Erasmus+.

red. s