Student UEW w elitarnym gronie stypendystów MEiN

Reprezentant naszej Uczelni znalazł się w elitarnym gronie stypendystów MEiN! To prestiżowe wyróżnienie otrzymał Sebastian Grzesiak, student logistyki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Stypendium Ministerstwa Edukacji i Nauki to najbardziej prestiżowy, publiczny konkurs stypendialny w Polsce. Zgłoszeń dokonują Rektorzy Uczelni, natomiast laureaci zostają wybrani przez Ministra. Stypendium MEiN było przyznawane za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/2023.
stypendium-mein-2023

Jednym z laureatów został Sebastian Grzesiak, dyplomant dra inż. Adama Sulicha, prof. UEW. Sebastian Grzesiak został zakwalifikowany jako jedyna osoba z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wśród wszystkich 414 przyznanych stypendiów. Pan Sebastian jest studentem trzeciego roku stacjonarnych studiów licencjackich na kierunku logistyka, a w ramach programu Erasmus zdobywał międzynarodowe wykształcenie studiując w Bułgarii i Grecji.

Sebastian Grzesiak odebrał dyplom Ministra z rąk przedstawicieli władz Uczelni: JM Rektora prof. dra hab. Andrzeja Kalety i Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia prof. dra hab. Edmunda Cibisa.
stypendium-mein-2023-2

Serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów na dalszej drodze kariery!

Pełna informacja o warunkach przyznawania stypendium znajduje się w serwisie Ministerstwa Edukacji i Nauki pod tym adresem.

red. s