Prof. Małgorzata Krzywonos wiceprzewodniczącą zarządu Komisji Nauk Towaroznawczych – Nauk o Jakości PAN

Z przyjemnością informujemy o wyborze prof. dr hab. inż. Małgorzaty Krzywonos na stanowisko wiceprzewodniczącej zarządu Komisji Nauk Towaroznawczych – Nauk o Jakości PAN. To pierwszy raz, gdy przedstawicielka naszej Uczelni zasiada we władzach komisji.

Prof. dr hab. inż. Małgorzata Krzywonos została wybrana na wiceprzewodniczącą zarządu Komisji Nauk Towaroznawczych – Nauk o Jakości działającej w kadencji 2023-2026 przy Oddziale Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu.

Przewodniczącą zarządu komisji została prof. Ewa Sikorska (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) a sekretarzem dr hab. inż. Daria Wieczorek (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Przewodniczącym honorowym jest prof. dr hab. Romuald Zalewski (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu).

Serdecznie gratulujemy Pani Profesor, życząc dalszych sukcesów w karierze naukowej!

red. s