Zaproszenie na X galę programu CRC

21 czerwca 2023 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się jubileuszowa, X gala programu CRC pod patronatem JM Rektora UEW. Zachęcamy do udziału!

Corporate Readiness Certificate (CRC) to program edukacyjny realizowany od 2013 roku. Program daje aktywnym, otwartym studentom szansę pozyskania nowej wiedzy, zdobycia praktycznych umiejętności i zyskania unikalnych możliwości rozwoju kariery.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu po raz pierwszy jest współorganizatorem gali CRC. Spotkanie będzie okazją do podsumowania tegorocznej, jubileuszowej edycji programu. Przedstawimy także kierunki rozwoju na przyszłość i opowiemy o planowanych obchodach X-lecia programu CRC. Więcej informacji o Programie CRC można znaleźć w serwisie Biura Karier UEW pod tym adresem.

Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2023 r. Tego dnia zapraszamy o godzinie 12:00 do sali 4A (budynek W). Formularz zgłoszeniowy: LINK

gala crc agenda

red. s