Kurs finansów osobistych „Zadbane finanse”

Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych (IGTE) oraz CFA Polska zapraszają studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na bezpłatny kurs finansów osobistych „Zadbane finanse”.

Zadbane finanse to bezpłatny kurs w formie e-learningu, który pozwoli w łatwy sposób nauczyć się zarządzania swoimi pieniędzmi. Przekonaj się, jak podejmować mądre decyzje finansowe, aby bez przeszkód realizować swoje potrzeby i cele życiowe!

Kurs został opracowany przez instytucje polskiego rynku finansowego: Izbę Gospodarczą Towarzystw Emerytalnych oraz CFA Society Poland przy współpracy z Katedrą Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.zadbanefinanse.pl.

red. s