Inwestowanie w czasach niepewności: relacja z konferencji

25 kwietnia 2023 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyła się konferencja z cyklu „Inwestowanie w czasach niepewności”. Wydarzenie zorganizowano we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych i Fundacją GPW.

Konferencje inwestorskie „Inwestowanie w czasach niepewności” to cykl regionalnych wydarzeń organizowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych, w trakcie których poruszane są istotne, aktualne problemy, przed którymi stoi każdy inwestor. Najbliższa edycja z tego cyklu odbyła się w murach UEW.

Uczestnicy konferencji wzięli udział w:
  • dyskusji panelowej „Jak inwestować w czasach zawirowań gospodarczych?” (moderacja: Wojciech Nagel – Przewodniczący Rady Fundacji GPW),
  • wystąpieniach ekspertów (Krzysztof Kolany – Główny Analityk Bankier.pl, dr Adam B. Czyżewski – Główny Ekonomista PKN ORLEN),
  • warsztatach „Okiełznać bessę – co może zrobić inwestor indywidualny?” (prowadzący: Tomasz Jaroszek – autor bloga Doradca TV).
Konferencja „Inwestowanie w czasach niepewności” rozpoczęła się 25 kwietnia 2023 r. o godz. 16:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Partnerami konferencji byli PKN Orlen (Partner Strategiczny), Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, CFA Society Polska, Dom Maklerski BOŚ, BETA ETF oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Dziękujemy wszystkim prelegentom, zaproszonym ekspertom i gościom za liczny udział w wydarzeniu!
red. s