Liga Odpowiedzialnego Biznesu – program z obszaru ESG dla studentów

liga odpowiedzialnego biznesu

Rozpoczęła się rekrutacja do 20. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – bezpłatnego programu edukacyjnego w obszarze zrównoważonego rozwoju dla studentów i studentek z całej Polski.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to możliwość uczestniczenia w wysokiej jakości warsztatach prowadzonych przez przedstawicielki i przedstawicieli firm zaawansowanych w obszarze zrównoważonego rozwoju, a także szansa na staże w zaangażowanych w program podmiotach. Podczas programu ambasadorskiego ESG studenci i studentki, niezależnie od studiowanego kierunku, biorą udział w pięciu stacjonarnych zjazdach w siedzibach firm partnerskich.

Udział w programie jest bezpłatny. Organizatorzy dofinansowują koszty dojazdu, zapewniają nocleg oraz wyżywienie. Rekrutacja trwa do 27 października.

Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym: www.odpowiedzialnybiznes.pl/lob

red. s