Zatrudnij się w Polsce! Warsztaty dla studentów z Ukrainy

Informujemy, że już niebawem na naszej Uczelni odbędą się warsztaty „Zatrudnij się w Polsce” przeznaczone dla naszych studentów pochodzących z Ukrainy.

Українська версія внизу сторінки

Organizowane przez Zespół ds. Pomocy Ukrainie UEW oraz Centrum Dokumentacji Europejskiej warsztaty mają na celu pomóc pochodzącym z Ukrainy studentom Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poprzez transfer wiedzy i rozwój umiejętności skutecznego poruszania się po rynku pracy w Polsce. Do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich studentów UEW z Ukrainy, niezależnie od rodzaju studiów i trybu kształcenia.

Na wydarzenie obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem.

Warsztaty „Zatrudnij się w Polsce” odbędą się 4 marca 2023 r. w godzinach 8:30-14:30. Miejsce wydarzenia: budynek W (DCINiE – biblioteka), sala 4. Serdecznie zapraszamy!

Українська версія

Діюча Команда Допомоги для України, що функціонує у Економічному Університеті у Вроцлаві, організовує семінар «Працевлаштуйся в Польщі» для студентів з України.

Семінари мають на меті допомогти українським студентам Економічного Університету у Вроцлаві в забезпечувані себе ефективною інформацією і розвитком потрібних навичок для ринку праці в Польщі. Ми запрошуємо всіх українських студентів незалежно від форм і виду вашого навчання у нашому Університеті.

На семінар можна записатися за допомогою реєстраційної форми за посиланням: tiny.pl/w49kc

Семінар «Працевлаштуйся в Польщі» відбудеться 4 березня 2023 р. у год. 8:30-14:30. Місце проведення: корпус W (бібліотека), кімната 4. Щиро запрошуємо!

warsztaty zatrudnij sie w polsce

__________
Projekt współorganizowany przez Unię Europejską ze środków Komisji Europejskiej.
red. s