Nagroda Skrzydła IT w Administracji dla CSPB

Z przyjemnością informujemy o przyznaniu Centrum Symulacji Procesów Biznesowych UEW prestiżowej nagrody Skrzydła IT w Administracji w kategorii e-Edukacja.

Przyznawane przez branżowy miesięcznik „IT w Administracji” wyróżnienie jest nagrodą dla najlepszych projektów informatycznych zrealizowanych przez instytucje publiczne. Skrzydła trafiają do jednostek, których realizacje pod względem sposobu wdrożenia oraz osiągniętych korzyści stanowią wzorcowe przykłady w skali kraju. Uhonorowanie tą nagrodą Centrum Symulacji Procesów Biznesowych to potwierdzenie wysokiej jakości prezentowanej przez tę placówkę.

– To dla nas ogromne wyróżnienie. Technologia, której użyliśmy w Centrum, funkcjonalność i oferta zostały wskazane jako unikatowe i oryginalne: takie, które będą kształtowały przyszłość środowiska akademickiego w Polsce – mówi kierownik CSPB dr hab. Krzysztof Nowosielski, prof. UEW.

Zdobycie lauru przez tak innowacyjną jednostkę jest także dowodem na skuteczność realizacji Strategii 2030. Wskazuje na to Prorektor ds. Finansów i Rozwoju dr hab. Bartłomiej Nita, prof. UEW:

– Istnienie tej jednostki znakomicie wpisuje się w realizowaną konsekwentnie strategię rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Nagroda świadczy o tym, że nasze Centrum może stanowić wzór do naśladowania dla innych tego typu jednostek: zarówno ze względu na formę wdrożenia, jak też uzyskiwane korzyści.

Statuetkę wraz z dyplomem odebrał dyrektor Centrum Informatyki UEW Marek Piotrowski. Poniżej prezentujemy pamiątkowe zdjęcie z innymi laureatami. Listę wszystkich nagrodzonych instytucji można sprawdzić w informacji prasowej.

mos_5340

Serdecznie gratulujemy całemu Zespołowi CSPB, życząc kolejnych sukcesów w trakcie dalszej działalności!

red. s