Studenci i studentki programu Executive MBA z wizytą w Neuchâtel

W ubiegłym tygodniu studenci Programu Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu wzięli udział w module Swiss Gateway to International Business w ramach współpracy UEW z Université de Neuchâtel w Szwajcarii.

Program Swiss Gateway to International Business jest integralną częścią programu EMBA (opcja międzynarodowa). Podczas pobytu w Neuchâtel studenci EMBA mieli możliwość doskonalenia umiejętności komunikacji kulturowej i biznesowej przekazywanej przez doświadczonych specjalistów. Nad warsztatem i posiadanymi umiejętnościami pracowano za pomocą dyskusji i prezentacji przypadków biznesowych.

Ponadto w trakcie wyjazdu studenci odwiedzili siedzibę firmy Bristol Myers Squibb. Wyjazd był także okazją do poznania historii urokliwego miasta Neuchâtel i szwajcarskiej kultury od kuchni – w dosłownym sensie, podczas spotkania przy fondue. Cały wyjazd uświetniła Gala Dinner w Pałacu Peyrou.

Serdecznie dziękujemy dr Kasi Jagodzińskiej i prof. Jean-Marie Gretherowi za intensywne trzy dni warsztatów i rozmów oraz możliwość odkrycia wyjątkowej szwajcarskiej kultury, biznesu, wartości i polityki.
red. s