Finał WOŚP: specjalna aukcja UEW

29 stycznia 2023 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu bierze udział w wydarzeniu, organizując specjalną aukcję.

W ramach 31. Finału WOŚP będzie można wylicytować udział w wyjątkowej grze przeprowadzonej w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych UEW. To niepowtarzalna okazja, by zwiedzić wirtualny świat biznesu w doborowym towarzystwie: zwycięzcy będzie towarzyszyć Rektor naszej Uczelni prof. dr hab. Andrzej Kaleta.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu nie po raz pierwszy gra razem z WOŚP. W ubiegłym roku licytacji poddano zaproszenie na dedykowane Uczelni widowisko w Teatrze Capitol. Tegoroczna aukcja UEW to część inicjatywy Akademicki Wrocław dla WOŚP organizowanej przez Wrocławskie Centrum Akademickie oraz Akademię Młodych Uczonych i Artystów we współpracy z lokalnymi uczelniami.

autor: s