UEW wraz z Infosys pomagają studentom z Ukrainy

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wraz z firmą Infosys wspierają studentów i studentki poszkodowane wskutek wojny w Ukrainie. Celem jest zapewnienie pomocy w formie stypendiów i darowizn finansowych.

Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju UEW zaowocował zebraniem kwoty prawie 120 tys. złotych od darczyńców indywidualnych, przedsiębiorstw i organizacji. Komisja ds. Darowizn zdecydowała na podstawie wniosków składanych przez studentów z Ukrainy o przyznaniu 236 darowizn.

Oprócz tego Fundacja Rozwoju UEW we współpracy z firmą Infosys przekazała 90 tys. złotych w ramach projektu pomocy najbardziej potrzebującym studentom z Ukrainy. 10 marca w inQUBE odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatów uczniom oraz podziękowanie firmie Infosys za przekazanie środków na tak szczytny cel.

darowizny-infosys
red. s