Konkurs Prezesa ZUS na najlepszą pracę z zakresu ubezpieczeń społecznych

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w imieniu Prezesa ZUS zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które w okresie między 1 stycznia 2020 r. a 31 lipca 2023 r. obroniły pracę licencjacką, magisterską lub doktorską na polskiej uczelni w dowolnej dyscyplinie naukowej. Obecnie można zgłaszać prace do trzeciej edycji konkursu.

Konkurs obejmuje następujące kategorie:
  • najlepsza praca licencjacka,
  • najlepsza praca magisterska,
  • najlepsza praca doktorska.
Wymagania:
  1. Temat pracy powinien bezpośrednio dotyczyć ubezpieczeń społecznych.
  2. Wymaganym językiem pracy jest język polski.
  3. Pracę do konkursu można zgłosić tylko raz.
  4. Zgłoszenia dokonuje promotor pracy lub kierownik jednostki naukowej, na której praca została obroniona.
Najważniejsze terminy:
  • 30 września 2023 r. – zgłoszenie prac do trzeciej edycji konkursu,
  • luty 2024 r. – ogłoszenie laureatów,
  • 30 czerwca 2024 r. – publikacja nagrodzonych prac.
Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu można znaleźć w serwisie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod tym adresem. Życzymy powodzenia!

red. s