Dzień Otwarty Szkoły Doktorskiej UEW

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza na Dzień Otwarty SD UEW.

Zastanawiasz się nad kontynuacją nauki na studiach doktoranckich? Rozważasz rozpoczęcie kariery naukowej? Pragniesz rozwinąć zainteresowania badawcze? Dowiedz się więcej o Szkole Doktorskiej UEW w trakcie Dnia Otwartego!

W trakcie spotkania 10 marca 2023 r. poznasz m.in.:

• zasady rekrutacji do Szkoły Doktorskiej UEW,
  • ogólne warunki kształcenia w SD UEW,
  • korzyści wynikające z podjęcia Doktoratu Wdrożeniowego.

Agenda

• 11:00 – otwarcie spotkania: prof. Czesław Zając, Dziekan Szkoły Doktorskiej UEW,
  • 11:05 – wystąpienie prof. Ewy Stańczyk-Hugiet, Prorektora ds. Badań i Kadry Akademickiej,
  • 11:10 – wystąpienie prof. Bogusławy Drelich-Skulskiej, Prorektora ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej,
  • 11:15 – wystąpienie prof. Krzysztofa Jajugi, Kierownika Katedry Inwestycji i Zarządzania Ryzykiem, promotora i wykładowcy w Szkole Doktorskiej,
  • 11:20 – wystąpienie prof. Czesława Zająca,
  • 11:30 – prezentacja nt. kształcenia w Szkole Doktorskiej: mgr Olga Rutkowska, Kierownik Biura Szkoły Doktorskiej UEW,
  • 12:20 – sesja Q&A,
  • 13:30 – planowane zakończenie spotkania.
Wydarzenie odbywa się w formie zdalnej na platformie MS Teams. Link do spotkania wraz ze szczegółowymi informacjami można znaleźć w serwisie Szkoły Doktorskiej UEW pod tym adresem . Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

red. s