Zapraszamy na XIII Europejski Kongres Finansowy

Zapraszamy do udziału w XIII Europejskim Kongresie Finansowym. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.

Europejski Kongres Finansowy (European Financial Congress – EFC) to najważniejsze wydarzeniem sektora finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Kongres tworzy platformę dyskusyjną dla czołowych ekspertów i liderów politycznych, biznesowych oraz przedstawicieli środowiska akademickiego. Co roku w EKF uczestniczy ponad 1500 przedstawicieli biznesu, instytucji finansowych, konsultingu, kancelarii prawnych oraz szkół wyższych.

W tegorocznej edycji Kongresu weźmie udział ponad 150 panelistów z Polski i zagranicy zaproszonych do współtworzenia tegorocznego programu, 150 przedstawicieli mediów oraz 90 studentów i doktorantów z polskich i zagranicznych uczelni biorących udział w Kongresie w ramach trwającej wraz z Kongresem X edycji Akademii EKF.

XIII Europejski Kongres Finansowy odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2023 r. w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie. Więcej informacji wraz z programem wydarzenia i formularzem rejestracyjnym można znaleźć w dedykowanym serwisie: www.efcongress.com. Zachęcamy również do sprawdzenia ulotki informacyjnej EKF 2023

red. s