Sukcesy studentów UEW w XXV Konkursie im. prof. Wincentego Stysia

Poznaliśmy wyniki XXV Konkursu im. prof. Wincentego Stysia na najlepsze prace magisterskie obronione w 2022 r. Nagroda główna trafiła do studentki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Nasz student zdobył także wyróżnienie.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział we Wrocławiu poinformowało, że Kapituła XXV Konkursu im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę magisterską z dziedziny nauk społecznych w dyscyplinie naukowej: ekonomia i finanse oraz nauki o zarządzaniu i jakości uhonorowała główną nagrodą pracę mgr Aleksandry Siudy „Czynniki sukcesu pierwszych emisji publicznych spółek gamingowych”. Promotorem był dr hab. Marek Pauka, prof. UEW.

Laur trafił także do mgra Artema Koblyka, którego praca „Analiza funkcjonowania systemu bezpieczeństwa informacyjnego jako podstawy bezpieczeństwa narodowego państwa i społeczeństwa” zdobyła jedno z dwóch przyznanych wyróżnień. Promotorką była dr hab. Agnieszka Stanimir.

xxv konkurs wincentego stysia uew

Dodatkowo członkini Jury Konkursu prof. dr hab. Bożena Klimczak ufundowała dodatkową nagrodę dla mgra Artema Koblyka za podjęcie w swojej pracy ważnego i aktualnego problemu bezpieczeństwa informacyjnego w obszarze nauk o bezpieczeństwie.

Autorom i promotorom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w pracy naukowo-badawczej!

red. s