„Debiuty Studenckie” 2023 - informator

Wydawnictwo UEW przygotowało niezbędnik dla autorek i autorów oraz redaktorów i redaktorek tegorocznej edycji „Debiutów Studenckich”.

Debiuty Studenckie 2023 UEW

„Debiuty Studenckie” to seria zeszytów publikowanych nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zawierających artykuły autorstwa studentek i studentów UEW pierwszego i drugiego stopnia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wytycznymi dla redaktorek i redaktorów, informacjami dla autorek i autorów oraz opisem procesu wydawniczego dostępnymi na stronie Wydawnictwa UEW: Debiuty Studenckie – informator.

Ulotka informacyjna

Autorka: kk.