Polecamy film promujący książkę „Sustainable Performance in Business Organisations and Institutions”

Wydawnictwo UEW prezentuje film promujący książkę pod redakcją Joanny Dyczkowskiej „Sustainable Performance in Business Organisations and Institutions: Measurement, Reporting and Management”.

Monografia omawia kwestie pomiaru wyników w zakresie zrównoważonego rozwoju, raportowania i zarządzania w organizacjach i instytucjach biznesowych. Autorzy pochodzący z różnych krajów (Austrii, Brazylii, Niemiec, Węgier, Włoch, Litwy, Polski) przedstawiają w niej swoje szerokie perspektywy i opinie, odwołując się do różnych sektorów biznesu oraz wskazują, w jaki sposób ramy regulacyjne i instytucje wspierają zrównoważony rozwój.

Książka jest dostępna w Księgarni UEW: https://ksiegarnia.ue.wroc.pl/sustainable-performance-in-business-organisations.

red. s