Konkurs na najlepsze prace z dziedziny rachunkowości: nagrody dla naukowców UEW

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naukowców związanych z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w 54. edycji Konkursu na najlepsze prace z dziedziny rachunkowości.

Kapituła 54. Konkursu na najlepsze prace z dziedziny rachunkowości Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przyznała następujące nagrody:

• Nagrodę honorową za pracę „Wypalenie zawodowe biegłych rewident rewidentek i biegłych rewidentów w Polsce. Skala, przyczyny, skutki” zespołowi w składzie:
    • dr hab. Marta Nowak, prof. UEW – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,
    • dr hab. Aleksandra Baszczyńska – Uniwersytet Łódzki,
    • dr hab. Przemysław Kabalski, prof. UŁ – Uniwersytet Łódzki,
    • dr Marzena Syper-Jędrzejak – Uniwersytet Łódzki,
    • mgr Joanna Szwajcar – Uniwersytet Łódzki.
  • Wyróżnienie dla dr Anny Prończuk za pracę doktorską „Human Resource Cost Management in Chosen European Countries (Zarządzanie kosztami personalnymi w wybranych krajach europejskich)”.
Nagrodzonym zespołom badawczym i naukowcom związanym z naszą Uczelnią serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w pracy naukowej!

red. s