UEW zaprasza na Dzień Otwarty!

do2023-1

Zapraszamy tegorocznych maturzystów, maturzystki i wszystkie osoby zainteresowane studiami na Dzień Otwarty. Wejdź do gry na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu!

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza maturzystów, maturzystki, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli na Dzień Otwarty! To doskonała okazja, by poznać ofertę edukacyjną UEW. W trakcie spotkania maturzyści i maturzystki uzyskają rzetelną wiedzę m.in. o kierunkach studiów, zasadach rekrutacji, dodatkowych inicjatywach na Uczelni oraz zapleczu naukowo-badawczym. Obecni na miejscu eksperci i ekspertki UEW odpowiedzą na najbardziej frapujące pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości przyszłych studentek i studentów.

Dzień Otwarty odbędzie się 28 marca 2023 r. w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW (ul. Kamienna 43/45, Wrocław). Zachęcamy do zapisania się na wydarzenie FB.

W programie między innymi:

• informacje o możliwościach, które dają studia na UEW,
  • mnóstwo wiedzy o Uczelni, kampusie i rekrutacji,
  • grywalizacja – do zgarnięcia zestawy (przyszłego) studenta!
  • vintage foto budka,
  • arcade’owe automaty do gier, retro konsole
  • i wiele, wiele więcej!

Jeśli tego dnia nie udało wam się stawić na miejscu – nic straconego! Przygotowaliśmy dla was Dzień Otwarty Online: film, w którym znajdziecie wszystkie najważniejsze wiadomości i informacje wraz z podsumowaniem najważniejszych informacji.

red. s