UEW współorganizatorem konferencji Szkoła Letnia Zarządzania 2023

14-16 czerwca 2023 r. to czas XXII ogólnopolskiej konferencji z cyklu Szkoła Letnia Zarządzania. W tym roku Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wspólnie z Politechniką Łódzką jest organizatorem konferencji.

Kultowa już konferencja Szkoła Letnia Zarządzania ma charakter cykliczny i gromadzi przedstawicieli środowiska naukowego zajmujących się badaniami problemów zarządzania. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 300 uczestników z licznych ośrodków akademickich. To jedyne takie wydarzenie ogólnośrodowiskowe!

Motywem przewodnim tegorocznej konferencji jest pojęcie Game Changers – widziane w wielu płaszczyznach badań naukowych. Konferencja odbywa się pod auspicjami Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. Honorowym patronatem wydarzenie objęli JM Rektor UEW prof. dr hab. Andrzej Kaleta oraz JM Rektor Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik.

Prof. dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet i dr hab. inż Estera Piwoni-Krzeszowska, prof. UEW reprezentują Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w Prezydium Komitetu Organizacyjnego konferencji, zaś wiceprzewodniczącą Komitetu Organizacyjnego jest dr hab. Joanna Radomska, prof. UEW.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny pod tym adresem. Streaming obrad dostępny w serwisie konferencji: slz.ue.wroc.pl/slz2023-live-streaming.

Konferencja jest dofinansowana ze środków budżetu Państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Doskonała Nauka, wsparcie konferencji naukowych, numer projektu DNK/SP/548777/2022, tytuł projektu: Szkoła Letnia Zarządzania 2023 “Game Changers nauk o zarządzaniu”

red. s