Wizyta przedstawicieli FlexSim i InterMarium w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych

18 maja 2023 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu gościliśmy przedstawicieli firm FlexSim i InterMarium – dostawców ekosystemu VR wykorzystywanego w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych UEW.

Centrum Symulacji Procesów Biznesowych na co dzień korzysta z oprogramowania FlexSim, przede wszystkim w celach dydaktycznych. W ramach FlexSim InterMarium Tour delegacja obydwu firm odwiedziła naszą Uczelnię. Uczestnicy czwartkowego spotkania w trakcie sesji referatowych poznali m.in. ideę projektu i funkcjonowanie CSPB oraz przykłady praktycznych zastosowań technologii VR w biznesie.

Reprezentantów FlexSim Software Products, Inc. Billa Nordgrena oraz Rogera Hullingera oraz przedstawicieli InterMarium Dawida Dąbala i Patryka Żuchowicza powitał dyrektor CSPB dr hab. Krzysztof Nowosielski, prof. UEW. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia!

red. s