UEW prezentuje: PRME Progress Report 2020-2022

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu prezentuje PRME Progress Report Wroclaw University of Economics and Business 2020-2022. Opublikowany raport wpisuje się w Strategię 2030, którą realizuje nasza społeczność akademicka.

Principles for Responsible Management Education (PRME) jest wspieraną przez Organizację Narodów Zjednoczonych inicjatywą, która została zainicjowana w 2007 r. To światowe forum dla odpowiedzialnego kształcenia menedżerów, którego celem jest implementacja zasad odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju w programach kształcenia uczelni wyższych.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest sygnatariuszem tej inicjatywy od 2019 r. Poprzez realizację wszystkich sześciu zasad PRME uświadamiamy i uwrażliwiamy przyszłych liderów biznesu oraz naszych absolwentów na potrzebę implementacji celów zrównoważonego rozwoju w codziennej praktyce gospodarczej.

Z ogromną radością prezentujemy nasz nowy raport PRME Progress Report Wroclaw University of Economics and Business academic years 2020-2022, którego redaktorkami są Prorektorka ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska, Menedżerka ds. Social Impact dr hab. Magdalena Rojek-Nowosielska, prof. UEW i Dyrektorka Centrum Współpracy Międzynarodowej dr Anna Jankowiak, prof. UEW.

Dziękujemy wszystkim Pracowniczkom i Pracownikom naszego Uniwersytetu za tak wspaniałą aktywność oraz wszystkim osobom z różnych komórek naszej Uczelni, które gromadziły i przekazywały informacje niezbędne do przygotowania raportu. Jednocześnie zapraszamy do dzielenia się informacjami o swojej działalności i zaangażowaniu, aby kolejny raport PRME był jeszcze bogatszy!

Zapraszamy do lektury i wspólnego kształcenia nowych pokoleń oraz budowania odpowiedzialnego biznesu: PRME Progress Report Wroclaw University of Economics and Business academic years 2020-2022.

autorka: Bogusława Drelich-Skulska, red. s