Dzień Ziemi na UEW: Akademia Klimatu

slider-akademia-klimatu-2023
W ramach obchodów Dnia Ziemi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyła się II edycja Akademii Klimatu.

Podczas spotkania zorganizowanego przez Centrum Kompetencyjne Green Team praktycy biznesu oraz przedstawiciele przedsiębiorstw miejskich dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z wdrażanymi praktykami zrównoważonego rozwoju w swoich organizacjach.

Uczestniczki i uczestnicy otrzymali aktualną wiedzę w pigułce w postaci krótkich, 15-minutowe prezentacje na temat kluczowych działań z zakresu zrównoważonego rozwoju stosowane przez liderów. W wydarzeniu uczestniczyły następujące firmy i instytucje: BNP Paribas, BNY Mellon, Credit Agricole, DB Energy, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, HP, MPWiK, ZOO Wrocław.

Akademia Klimatu odbyła się w środę 26 kwietnia 2023 r. w Bibliotece UEW. Serdecznie dziękujemy za udział!

Projekt jest realizowany we współpracy z Think Tankiem UEW, InQUBE – Uniwersyteckim Inkubatorem Przedsiębiorczości oraz firmą Biotreco.

red. s