Przedsiębiorczy Wrocław 2023: relacja z wydarzenia

Za nami Przedsiębiorczy Wrocław 2023: wydarzenie skierowane do młodych, ambitnych ludzi zainteresowanych biznesem i gospodarką. Prezentujemy relację z trzech intensywnych dni na naszym kampusie.

Trzydniowy bezpłatny event zorganizował Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu we współpracy z fundacją Młodzi dla Wrocławia przy wsparciu firmy REVAS – Branżowe Symulacje Biznesowe. W trakcie Przedsiębiorczego Wrocławia 2023 mieliśmy okazję wziąć udział m.in. w wykładach i debatach, grach symulacyjnych, warsztatach kreatywnych oraz wydarzeniu finałowym, jakim był Turniej Branżowych Symulacji Biznesowych o Puchar Rektora. Nagrody wręczyli przedstawiciele władz Uczelni: JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Kaleta oraz Prorektor ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska.
przedsiebiorczy wroclaw 2023

Mamy gorącą nadzieję, że to nie pierwsze wydarzenie w tym cyklu! Zachęcamy do zapoznania się z pełną relacją z tego wydarzenia: można ją sprawdzić pod tym adresem.

red. s