Profesor Bogusława Drelich-Skulska w Radzie Doradczej Uniwersytetu Woxsen

professor boguslawa drelich skulska board member woxsen university

Prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska, Prorektor ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej UEW, została zaproszona do udziału w Radzie Doradczej ds. Akredytacji na Uniwersytecie Woxsen w Indiach.

Rada Doradcza ds. Akredytacji (AAB) jest złożona z czołowych międzynarodowych naukowców, których rola polega na dzieleniu się doświadczeniami i specjalistyczną wiedzą w sprawach związanych z procesem akredytacji. Do zadań członków rady należy m.in.:

Prekursorem Uniwersytetu w Woxsen była Woxsen School of Business założona w 2014 roku. Obecnie Uniwersytet tworzy pięć szkół. Jest jednym z pierwszych prywatnych uniwersytetów w stanie Telangana, a jego siedziba znajduje się w Hyderabad. Na kampusie znajdują się między innymi obiekty: Robotics Lab & AI, Bloomberg i Behavioral Analytics Lab, w których studenci mogą zdobywać wysoko specjalistyczną wiedzę i kształtować kompetencje przyszłości.

Uczelnia jest obecnie w trakcie akredytacji Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) i European Foundation for Management Development (EFMD).

Gratulujemy wyróżnienia, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu współpracy naszej Uczelni na arenie międzynarodowej!

red. s