Krzysztof Jajuga ponownie w Radzie Doskonałości Naukowej

Informujemy, że w Radzie Doskonałości Naukowej w Zespole V Nauk Społecznych ponownie zasiadł prof. Krzysztof Jajuga reprezentujący Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Rada Doskonałości Naukowej to organ państwowy, który działa na rzecz zapewnienia rozwoju kadry naukowej zgodnie z najwyższymi standardami jakości działalności naukowej wymaganymi do uzyskania stopni naukowych, stopni w zakresie sztuki i tytułu profesora.

Komisja Wyborcza RDN w dniu 6 października 2023 r. przyjęła protokół z przeprowadzonych wyborów do Rady Doskonałości Naukowej na kadencję w latach 2024-2027. Ogłoszono oficjalne wyniki wyborów do RDN, z którymi można zapoznać się pod tym adresem.

Miło nam ogłosić, że kandydaci, którzy uzyskali poparcie Senatu UEW uzyskali także poparcie środowiska ogólnopolskiego. Senat naszej Uczelni wyraził swoje poparcie dla kandydatów do RDN.

W dyscyplinie ekonomia i finanse:
W dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości:

Na ręce wybranych Kandydatów składamy wielkie gratulacje!

red. s